دیگر سیستم عاملها -
سفارش تبلیغ
صبا

مطالب منتخب

بدست سروش پیری زنده دل

در اینجا مطالب منتخب وبلاگ بصورت لینک وار قرار می گیرد:
90/6/1
4:52 صبح

دانلود Windows Server 2008 R2 Enterprise x64 SP1 Integrated Augu

بدست سروش در دسته دانلود، دانلود ویندوز سرور، دانلود سیستم عامل

دانلود Windows Server 2008 R2 Enterprise x64 SP1 Integrated August 2011 - ویندوز سرور 2008 سرویس پک یک 64 بیتی - همراه با جدیدترین آپدیت ها

sدانلود ویندوز سرور

فرق این ویندوز با ویندوز سرور 2008 معمولی که هم اکنون به SP2 رسیده است این است که هسته ویندوز سرور 2008 برگرفته از ویندوز ویستا است ولی ویرایش R2 در واقع ویرایش سروری ویندوز 7 است.

 

به 10 دلیل ویندوزتان را به ویندوز سرور 2008 R2 بروزرسانی کنید

نوشته شده به وسیله‌ی Amir Tajik

1 - پشتیبانی بهتر از آخرین سخت‌افزار سرور

ویندوز سرور R22008 اولین نسخه از ویندوز سرور است که بطور کامل معماری 32 بیتی را رها کرده است. همراه با حرکت بسوی معماری 64 بیتی مایکروسافت طراحی ویندوز سرور 2008 R2 را برای پشتیبانی از 256 پردازنده منطقی پایه‌ریزی کرده است. بر این اساس مایکروسافت طراحی Hyper-V را به گونه‌ای انجام داده است که توانایی پشتیبانی از 32 پردازنده منطقی را داشته باشد در حالی که نسخه ابتدایی از برنامه Hyper-V قابلیت پشتیبانی از 16 پردازنده را داشت. بطور کلی ویندوز سرور 2008 R2 برای مدیریت بهتر را منابع سخت‌افزاری طراحی شده است. استفاده بهینه و کامل از منابعی چون RAM و CPU یکی از چند ویژگی‌های ویندوز سرور 2008 R2 است.

2- بهینه‌سازی مصرف انرژی

این روزها صاحبان صنایع در پی راه‌حل مناسبی جهت کم کردن هزینه‌های جاری خود هستند. برای صنعت IT نیز ویندوز سرور 2008 R2 یکی از این راه‌حل‌ها محسوب می‌شود، چرا که استفاده بهینه از منابع انرژی و بهینه‌سازی مصرف برق یکی از ویژگی‌های این نسخه از ویندوز است. استفاده از ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008 R2 با توجه به اضافه شدن group plicy مربوط به مدیریت منابع و انرژی راهکاری بسیار مناسبی در راه رسیدن به این هدف می‌باشد.

3- بهره‌مندی از IIS 7.5

ویندوز سرور 2008 R2 با آخرین نسخه از برنامه Internet Information Services (IIS) همراه است و همراهی IIS با بهترین راهکارهای امنیتی برای وب‌سایت‌ها و سرورهای ارائه خدمات میزبانی وب یکی از دلایل محکم و بهره‌مندی از امنیت بیشتر است، به عنوان مثال شما در نسخه‌های قبلی IIS از برنامه مفید امنیتی URLscan چیزی نخواهید دید، اما در این نسخه از IIS برنامه URLscan 3.0 نیز به‌صورت اتوماتیک با IIS 7.5 همراهی می‌کند تا بتواند امنیت بیشتر و بهتری برایتان ایجاد کند.

4 - بهره‌مندی از PowerShell 2.0

خوشبختانه یکی از ویژگی‌های ویندوز سرور 2008 R2 همراهی نسخه جدید PowerShell 2.0 است و با آن می‌توانید در ویندوز سرور 2008 R2 نسخه اورجینال بیش از یکصد فرمان تحت محیط خط فرمان یا همان command-line را اجرا کنید و بصورت حرفه‌ای‌تر به محیط تست و عیب‌یابی ویندوز وارد شوید.

5 - دسترسی مستقیم

هرکسی که تجربه پشتیبانی کاربران از راه دور را دارد می‌داند که این چه کار عذاب‌آوری است و البته امروز تقریبا همه انتظار دارند که بتوانند از راده دور کار کنند. خوشبختانه مایکروسافت روش این کار را با ستفاده از یک فلسفه جدید برای دسترسی از راه دور آسان کرده است. در ویندوز سرور 2008 R2 دیگر تفاوتی بین یک اتصال محلی و یا اتصال از راه دور وجود ندارد. اساساً، در مورد تمامی اتصالات به شکلی مشابه عمل می‌شود و ویندوز محاسبات پشت پرده را انجام می‌دهد. ویژگی که این کار را عملی می‌کند به دسترسی مستقیم یا همان Direct access معروف شده است.

6 - میزکار مجازی یکپارچه

ویژگی Terminal Service سالهاست که در ویندوز سرور در دسترس است اما ویندوز سرور 2008 R2 یک میزکار مجازی یکپارچه و پیشرفته را ارائه کرده است. این ویژگی دو مزیت دارد؛ اول اینکه برنامه‌های میزبان در منوی استارت ظاهر می‌شود و این حالت برنامه‌هایی که به‌صورت محلی بر روی سرور نصب شده است نیز صادق است. برای کاربر تفکیک برنامه‌های نصب شده قبلی و اختصاصی کاربر کمی دشوار بود، اما هم اینک ویندوز سرور 2008 R2 این تفکیک‌پذیری را انجام داده است. مزیت دوم این است که توابع گرافیکی (برخی توابع I/O مانند صفحه کلید و یا ماوس) اینک از طریق میزکار کاربر اداره خواهد شد. این بدین معناست در هر با ارتباط با سرور از راه دور از منابع کمتری از سرور استفاده خواهد شد و بنابراین می‌توان از این منابع به شکل کارآمدتری استفاده کرد.

7 - بهره‌مندی از تکنولوژی Branch Cache

استفاده از تکنولوژی Branch Cache یکی از بهترین ویژگی‌های جدید در ویندوز سرور 2008 R2 نامیده می‌شود. ایده پشت پرده این ویژگی جهت بالا بردن کارآیی ارتباطات در محیط WAN به وجود آمده است، به این ترتیب که فایل‌هایی که بر روی سرور قرار گرفته است و کاربران در دفاتر و شعب مختلف باید به آنها دسترسی داشته باشند مشترک می‌شود. پیمودن مسیر از مبدا تا مقصد و در دسترس قرار دادن فایل‌ها به‌صورت جداگانه برای هر کاربر مستلزم بالا بودن سرعت ارتباط و به هدر رفتن پهنای باند می‌شود. از این رو این تکنولوژی به اشتراک‌گذاری فایل‌ها بین چندین کاربر به‌صورت مشترک را پیشنهاد می‌دهد. این تکنیک می‌تواند کمک بزرگی به کاهش هزینه‌های پهنای باند در سرور اصلی باشد و تنها در صورت تغییر فایل اصلی در سرور این مسیر باید از اول پیموده شود.

8 - ویندوز سرور Backup

یکی از دغدغه‌های شرکت‌ها برای اطمینان خاطر از روند کار سرورهای اطلاعاتی تهیه نسخه پشیبان و استفاده از آن در شرایط اضطراری و ضروری است. استفاده از برنامه‌های جانبی مانند Acronis و Symantec Gost برای تهیه نسخه پشتیبان و یا برنامه همراه با ویندوز (NTBACKUP) یکی از راهکارهای پیش روی شرکت‌ها بوده است. اما زمانی که ویندوز سرور 2008 به بازار آمد فاقد برنامه تهیه نسخه پشتیبان‌گیری بود و برای بسیاری از شرکت‌ها استفاده از نرم‌افزارهای جانبی بسیار سنگین بود و مایکروسافت در نسخه جدید ویندوز سرور 2008 R2 نیز مجددا برنامه حرفه‌ای (NTBACKUP) را به این مجموعه اضافه کرده است و از نظر قابلیت‌های نسخه‌های قبلی مورد اطمینان‌تر و پیشرفته‌تر است و برای راه‌اندازی سیستم پشتیبان‌گیری یکی از ابزارهای معقول تبدیل شده است.

9 - بهترین روش‌های آنالیز و تجزیه تحلیل

در حال حاضر مایکروسافت نسخه‌ای از برنامه اختصاصی خود با نام (The Best Practices Analyzer) را برای IIS ارائه کرده است پیش از این این برنامه به‌صورت یکی از افزونه‌های مایکروسافت بود، اما با گذشت زمان و استقبال کاربران حرفه‌ای از این ابزار برای روش‌های آنالیز مایکروسافت آن برای ویندوز سرور 2008 R2 به‌صورت رایگان و مستقیم درنظر گرفته است به طوری که اکنون می‌توان تجزیه و تحلیل سرویس‌های مختلف سرور مانند IIS ،SQL Server و ISA Server را با چنین ابزراهایی انجام داد.

10 - Hyper-V

قبلاً هم اشاره کرده بودم Hyper-V با طراحی دوباره توانایی پشتیبانی از 32 پردازنده را دارد، اما این بار می‌خواهم به یکی دیگر از برجستگی‌های این برنامه اشاره کنم. از مهم‌ترین مسایلی که ممکن است هنگام استفاده از تکنولوژی‌های مجازی‌سازی در پیش داشته باشید انجام نقل‌وانتقال از یک میزبان مجازی به یک میزبان دیگر است، این اتفاقیست که ممکن است برای هر کاربری پیش آمده باشد و با سپری شدن زمانی کوتاه یا بلند به هدف خود رسیده باشید. این بار انجام چنین نقل‌وانتقالی در Hyper-V بدون وقفه و یا به عبارتی بدون Downtime انجام خواهد شد، قابلیت کوچک دیگری که به برجستگی این ابزار می‌افزاید اضافه کردن هارد مجازی به ماشین مجازی بدون نیاز به بارگذاری و یا ریست کردن مجدد ویندوز است.

 

....................دانلود

از اونجایی که لینک دانلود تو 17 قسمت تقسیم شده برای راحتی لینکای دانلود رو تو یه فایل متنی قرار دادم.

دریافت لینکهای دانلود ویندوز سرور  در یک فایل متنی2008

 

داانلود ویندوز سرور 2008

 

توجه:

راهنمای دانلود و اجرای برنامه در فایل متنی


88/6/10
10:57 عصر

Microsoft Windows 2003 Server 10 in 1 + serial

بدست سروش در دسته Microsoft Windows 2003 Server 10 in 1، serial
دسته: ویندوز تعداد بازدید: 7342

Windows 2003

Microsoft Windows 2003 Server 10 in 1 + serial


 


Windows 2003 Server
 « ویندوز 2003 سرور ده در یک »
این سی دی شامل ده تا ویندوز 2003 سرور میباشد، که شما بر حسب نیاز خود میتوانید هر یک را جداگانه نصب نمائید و از آن استفاده کنید.


دانلود - 670 مگابایت
سریال
سایت سازنده

 

p30download.comمنبع